[68-49] [48-29] [28-9] [8-1]
Lécci képekhez tegyél be arról a szőke srácról akit elküldött az aseriff edzőtáborba za annyitr acuki léccike
amugy én oldlam www.szonynet.gportal.hu
Szia!Úgy gondolom Derekre gondolsz!Már gyűjtök róla képeket mert sztem is cuki,de sajnos nem valami híres és nagyon nehét róla képeket találni:S
|
És menü alap is kéne:Menü,Falka,Kutyák,Bolt,Orvos,Dolgok
Szavazás,Köszi még 100xÉs bocsi
[email protected]
www.gportal.hu/kutyusnevelde01 |
Szia,én ezzel a képpel szeretnék egy olyan hátteret ami nem sötét és nemis nagyon világos zöld színű és rajta n.sárga szívek.És még Thank,Ne lopj,Welcome és egy banner is kéne a fejléchez ezek a képek:
Bal oldali:
Középső:
Jobb oldali:
Cím:www.gportal.hu/kutyusnevelde01
E-Mail:[email protected]
|
Ja és bocs,de még 1két menüt is szeretnék,hozzátartozót:Istállók,Bolt,Menü aszem ennyi,még1x bocs!
[email protected] |
| Ja és egy hozzá tartozó hátteret is kérnék,köszy még 1x!!! |
Szia,megint kérnék most egy fejlécet:
Baloldali kép:
Középső kép:
Jobb oldali kép:
És a fejléc háttere sötétkék,s azon pedig c.sárga szívek legyenek köszy,ja és azt is amiket megcsináltál!!
[email protected] |
hy! én azt szertetném megtudni h mien zene volt a tábortüzes buliban a 4.részben. plíííz aki tudja írja meg a címét/előadóját!!!!!!!
#Tru#
Ha egyre gondolunk akkor a Dirty dancing zenéje!Nekem meg van!Ha megadod az msn-címed el is küldhetem! |
| Szia!
Én Derek igazi nevét szeretném megtudni! |
Én csak azt szeretném kérdezni hogy hogy és mivel csinálod ezeket meg légyszi mond meg!
[email protected] |
[68-49] [48-29] [28-9] [8-1]
|